Nasze realizacje

Zobacz, co stworzyliśmy we współpracy z naszymi Klientami

Adam Mokrzycki

Szkolenia medialne i blog osobisty

Strona w pakiecie Expert zawiera funkcję CMS, dzięki czemu pan Adam w łatwy sposób może zmieniać swoją ofertę, dodawać artykuły oraz galerie zdjęć.

Przygotowaliśmy również projekty graficzne dla wizytówki, teczki reklamowej oraz szablony prezentacji — to tylko część naszych usług dodatkowych.

Zapraszamy do obejrzenia strony pod adresem www.adam-mokrzycki.pl.

1

Strona wygląda świetnie na każdym urządzeniu dzięki pełnej responsywności, przejrzystemu projektowi graficznemu i subtelnym animacjom.

1

Zdjęcia wysokiej jakości i mocny główny kolor przyciągają uwagę odbiorców od pierwszej chwili. Przejrzysty układ strony ułatwia potencjalnym Klientom zapoznanie się z ofertą firmy.

Mercury Media

Produkcja i Realizacja Video

MobilMedik

Startup Medyczny

MobilMedik to nowo powstała firma, która ma w planach upowszechnienie domowych wizyt lekarskich na terenie Estonii i krajów nadbałtyckich.

Projekt powstał w ramach pakietu Standard w 48 godzin. Od firmy otrzymaliśmy bardzo dużo gotowych materiałów co pozwoliło nam na szybkie stworzenie profesjonalnej i zachęcającej strony.

1

Mieszanka uspokajającego morskiego błękitu z alarmowym czerwonym mocno wdziera się w pamięć użytkowników strony, a prosty i oczywisty układ strony pozwala na szybkie zamówienie wizyt lekarskich.

1

Bardzo bogaty materiał zdjęciowy od klienta pozwolił nam na stworzenie wyjątkowo udanego projektu.

Cdust

Maszyny Przemysłowe

1

Dzięki wykorzystaniu koloru i specjalnie przygotowanej ikonografii treść witryny jest łatwa w odczytaniu.

Money4u

Portal pożyczkowy

Firma w Internecie: wskazówki i porady prosto na Twój email.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Wizzable. Administratorem danych będzie UXOX Mateusz Saniewski. Szczegóły: polityka prywatności.