Jak to działa?

Nasza współpraca opisana krok po kroku.

Zamówienie

Zacznijmy współpracę

Składasz zamówienie korzystając z przycisku Kup Teraz. Dokonujesz płatności, a Twój opiekun projektu odzywa się do Ciebie telefonicznie lub mailowo w ciągu kilku godzin.

Wybierz odpowiedni pakiet Wizzable - Twoja strona powstanie w 48 godzin.
Lista podstron do wyboru w projekcie firmowej strony internetowej

Lista podstron

Ustalmy szczegóły

Propozycja

Gotowa w 48h godzin

Po 48 godzinach od ustalenia szczegółów i zaksięgowania Twojej płatności dostarczamy Ci projekt strony firmowej stworzony na podstawie Twoich wskazówek i dostarczonych treści.

W Wizzable otrzymasz projekt swojej strony Internetowej w 48 godzin
W Wizzable masz aż trzy rundy poprawek, aby dopracować swoją stronę firmową.

Poprawki

Aż trzy sesje

Nadszedł czas na dopracowanie naszego projektu w oparciu o Twoje uwagi i komentarze. Dokonujemy wszelkich ulepszeń w trakcie 3 sesji poprawkowych.

Każda sesja poprawkowa polega na stworzeniu listy rzeczy, które chcesz zmienić i poprawić na swojej stronie. My wdrażamy te poprawki w ciągu kolejnych 24 godzin.

Finalizacja

Oraz dalsza współpraca

Po zakończeniu prac nad stroną przenosimy ją na Twój serwer i podłączamy do odpowiedniej domeny. Dostarczamy Ci dane do panelu zarządzania i zakładamy firmowe skrzynki mailowe.

Otrzymujesz od nas instrukcje jak korzystać z panelu zarządzania treścią (CMS). Od tej pory możesz samodzielnie rozwijać i prowadzić swoją stronę lub nadal korzystać z naszych usług.

Gotowa firmowa strona internetowa nawet w 48 godzin - Wizzable

Firma w Internecie: wskazówki i porady prosto na Twój email.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Wizzable. Administratorem danych będzie UXOX Mateusz Saniewski. Szczegóły: polityka prywatności.