Pytania i Odpowiedzi

Jak stworzyć Stronę Firmową? Nasza współpraca krok po kroku.

Podstawy

To serwis oferujący osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom szybkie, tanie i profesjonalne strony internetowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć bardzo szybką i tanią metodę tworzenia stron www bez nadmiernego angażowania i dręczenia klienta.

Dowiedz się więcej oglądając nasz film informacyjny:

Udało nam się zoptymalizować zarówno procesy wewnętrzne jak i uprościć i usprawnić komunikację z klientem.

Lata doświadczenia pozwoliły odrzucić zbędne elementy całej procedury i zmaksymalizować czas przeprowadzenia poszczególnych etapów produkcji. Korzystamy z wcześniej przygotowanych rozwiązań programistycznych, zachowując jednak świeżość i nietuzinkowość na etapie projektowania graficznego.

Wszystkie te usprawnienia, które udało nam się wdrożyć w Wizzable stawiają nas na pozycji lidera w kategorii jakość–szybkość–cena.

Owszem. Podejmujemy się również bardziej złożonych, ekskluzywnych projektów oraz tworzymy sklepy internetowe oparte o platformę WooCommerce.

W kwestii ofert szytych na miarę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szybka i udana realizacja projektu zależy w bardzo dużej części od naszych klientów.

Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Tobą opiekun projektu. Przygotuj się do rozmowy i przemyśl czego oczekujesz od swojej strony. Współpracuj z opiekunem, abyście wspólnie ustalili wizję projektu. 

Po rozmowie zbierz treści i materiały na stronę i prześlij je odpowiednio opisane na nasz adres hello@wizzable.com. Im sprawniej przebiegnie ten etap tym szybciej zobaczysz efekt końcowy.

Po około 48 godzinach od dostarczenia nam materiałów i treści otrzymasz pierwszą propozycję strony. Będzie ona zawierała wygląd strony głównej i jednej podstrony.

Po przejściu trzech rund poprawkowych i zakończeniu prac projektowych nastąpi przekazanie całej strony na Twój serwer i przekierowanie na odpowiednią domenę. Więcej informacji na temat serwera i domeny znajdziesz w sekcji „Baza Wiedzy”.

Stronę możesz rozwijać samodzielnie lub wykupić  dalszą opiekę w Wizzable.

Nasze strony oparte są o system zarządzania treścią WordPress. W ramach tego środowiska używamy kilku starannie wyselekcjonowanych i najwyższej jakości modułów i rozszerzeń (plugins).

Naszym klientom rekomendujemy zakup serwera i domeny u sprawdzonego i szanowanego dostawcy jakim jest ovh.pl

Wybór pakietu powinien być podyktowany Twoimi oczekiwaniami wobec Twojej strony. Zapoznaj się z zakresem usług w każdym pakiecie przed dokonaniem zakupu.

Do każdego pakietu możesz dokupić dodatkowe podstrony i usługi. Możesz również w dowolnej chwili zmienić pakiet na wyższy. Nie oferujemy jednak przejścia na pakiet niższy już po dokonaniu zakupu.

Dodatkowe usługi są dostępne zarówno dla nowych jak i już istniejących klientów. Możesz je zakupić podczas składania zamówienia lub w dowolnym innym momencie.

Dodatkowe usługi pozwalają Ci na rozbudowanie Twojej strony o nowe działy i funkcjonalności, ale oferujemy również usługi takie jak tworzenie wizytówek, ulotek, materiałów reklamowych i inne. Pełna oferta dostępna  jest tutaj.

Każdemu klientowi przysługują trzy rundy poprawkowe po otrzymaniu pierwszego podglądu strony. Z doświadczenia wiemy, że w 99% przypadków w zupełności pokrywa to potrzeby naszych klientów. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia dodatkowej rundy.

Lista poprawek powinna zostać dostarczona przez klienta drogą mailową do opiekuna. Lista musi być jasno i zrozumiale opisana w formie punktów. Nie akceptujemy listy poprawek w formie tekstu ciągłego ani obrazków. Również rozmowa telefoniczna nie jest uznawana za formalną listę poprawek.

Poprawki nie powinny dotyczyć treści i materiałów dostarczonych przez klienta, a jedynie warstwy graficznej i programistycznej.

Podstrony to lista najpopularniejszych i najczęściej występujących działów na Twojej stronie. Stanowią podstawowy element konstrukcji Twojego projektu. Ilość podstron zależy od wybranego przez Ciebie pakietu. Możesz dokupić dodatkowe podstrony w dowolnym momencie. Lista dostępnych podstron znajduje się w dziale „Podstrony”

Wizzable nie bierze odpowiedzialności za materiały zawarte na Twojej stronie. Zarówno w kwestii treści tekstowej jak i materiałów foto-video. Nie sprawdzamy licencji na zdjęcia czy znaki towarowe. Cała odpowiedzialność leży po stronie klienta.

Również regulamin, polityka cookies i inne informacje prawne leżą całkowicie po stronie klienta i powinny zostać dostarczone nam w momencie przekazywania treści na stronę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Zadzwoń: + 48 664 573 517

Napisz: hello@wizzable.com

Pon. - Pt. 09:00 - 17:00​

Zamówienie

Kilka godzin po zaksięgowaniu Twojej płatności zadzwoni do Ciebie opiekun projektu. Wspólnie ustalicie wygląd strony, listę podstron oraz wszelkie inne formalności.

Po ustaleniu szczegółów otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem ustaleń oraz prośbą o dostarczenie nam materiałów na Twoją stronę.

Materiały na Twoją stronę wyślij do nas za pomocą wiadomości e-mail na adres hello@wizzable.com. Prosimy abyś nie rozbijał dostarczanych treści na kilka wiadomości. Utrudni to nam pracę i wprowadzi chaos już na pierwszym etapie współpracy.

  • Stwórz folder o nazwie Twojej firmy.
  • W nim stwórz oddzielne foldery dla każdej podstrony i odpowiednio nazwij.
  • Teksty dla każdej podstrony  zapisz w pliku .doc, odpowiednio nazwij i umieść w folderze danej podstrony.
  • Zdjęcia i pozostałe materiały również odpowiednio nazwij i umieść w folderze danej podstrony
  • Upewnij się, że zebrałeś już wszystkie materiały na Twoją stronę
  • Cały folder spakuj do formatu .rar lub .zip
  • Spakowany plik załącz do wiadomości email
  • W wiadomości zawrzyj dodatkowo kilka słów opisu dot. materiałów

W ramach sprawnej komunikacji zachęcamy do potwierdzenia telefonicznego dostarczenia plików. Nasz numer to +48 693 435 504.

Po otrzymaniu Twoich materiałów sprawdzimy je dokładnie a następnie potwierdzimy rozpoczęcie prac nad projektem.

Po około 48 godzinach otrzymasz od nas drogą mailową link do pierwszej wersji próbnej Twojej strony. Zawiera ona zawsze stronę główną oraz jedną podstronę. To właśnie one będą podstawą do przeprowadzenia pierwszej rundy poprawkowej.

Na bazie ustaleń z pierwszej rundy stworzymy pozostałe podstrony i funkcjonalności, które doszlifujemy w trakcie dwóch pozostałych rund poprawkowych.

Pierwsza runda poprawkowa dotyczy strony głównej oraz podstrony. Po otrzymaniu linka z naszą propozycją zapoznaj się z projektem a następnie wyślij nam listę uwag w mailu zwrotnym.

Prosimy, aby lista uwag była dostarczona w formie punktów z jasno opisanymi oczekiwaniami i zmianami. Nie akceptujemy listy poprawek w formie tekstu ciągłego lub rozmowy telefonicznej.

Kolejne dwie rundy przeprowadzane są już na całej stronie i wszystkich podstronach. Zasada opisywania zmian jest dokładnie taka sama jak w przypadku pierwszej rundy.

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości sesji poprawkowych. kontaktuj się z opiekunem lub sprawdź stronę Cennik Rozbudowy

Staramy się wdrażać poprawki w 24 godziny, ale może to potrwać maksymalnie dwa dni robocze. Poprawki nie powinny dotytyczyć dostarczonego nam przez klienta materiału i treści, a jedynie warstwy graficznej i programistycznej.

Po zakończeniu poprawek cały projekt jest przekazywany na serwer klienta.

Aby nie dopuścić do takiej sytuacji proponujemy dobrze przemyśleć projekt strony i jasno go opisać opiekunowi zarówno na etapie pierwszych rozmów, dostarczania materiałów  jak i sesji poprawkowych.

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości sesji poprawkowych. Skontaktuj się z Twoim opiekunem lub sprawdź stronę Cennik Rozbudowy.

Jeżeli żadne z przedstawionych powyżej rozwiązań nie spełnia Twoich oczekiwań to zastanów się nad swoją roszczeniową postawą 🙂

Zakończenie

Z uwagi na przepisy związane z przechowywaniem danych ( RODO ) i liczne prawne utrudnienia nie świadczymy usług hostowania ani administracji Twoją stroną po jej wykonaniu i przekazaniu Tobie.

Oznacza to, że każdy klient jest zobowiązany samodzielnie zakupić serwer i domenę dla swojej strony. W ramach naszych usług pomagamy przy zakupie oraz przenosimy stronę i podłączamy domenę.

Rekomendowanym dostawcą Wizzable jest firma ovh.pl. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas lub skontaktuj się z opiekunem projektu.

Strona została już przeniesiona na Twój serwer i podłączona do odpowiedniej domeny? Otrzymałeś również swoją firmową skrzynkę e-mail? Otrzymasz od nas jeszcze login i hasło do panelu zarządzania stroną oraz samouczek wyjaśniający zasady działania takego panelu.

Możemy nadal, odpłatnie, rozwijać i dbać o Twoją stronę. Aby ustalić szczegóły napisz do nas lub skontaktuj się z opiekunem klienta.

Możesz również zarządzać stroną samodzielnie. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Zalecamy mimo to zapoznanie się wiedzą na temat CMS WordPress dostępną w internecie.

Możesz zamienić pakiet na wyższy dopłacając różnicę w cenach jednorazowych.

Baza Wiedzy

CMS (Content Management System) to najzwyczajniej system zarządzania treścią Twojej strony. Jeżeli wykupisz u nas pakiet z dostępem do CMS, to po zakończeniu prac nad Twoją stroną otrzymasz od nas dostęp do panelu, w którym będziesz mógł edytować treść na swoich podstronach, publikować kolejne posty na blogu lub dodawać produkty/usługi itd.

Skrót SEO pochodzi od angielskiego „Search Engine Optimization”. W dużym uproszczeniu, jest to szereg zabiegów przeprowadzanych bezpośrednio w kodzie źródłowym strony w celu poprawienia jej widoczności w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing. Optymalizacja kodu bardzo mocno wpływa na Twoją pozycję w wyszukiwarkach, a to przekłada się na liczbę potencjalnych klientów. Jest to bardzo istotny fragment rozwoju Twojego biznesu w Internecie i nie powinno się go ignorować.

Responsywna strona internetowa, to taka, która działa prawidłowo na wszystkich urządzeniach i wszystkich rozmiarach ekranów. Wszystkie strony oferowane przez Wizzable są responsywne i działają zarówno na telefonach jak i tabletach czy komputerach przenośnych.

Domena to inaczej adres internetowy Twojej strony. Nasza domena to www.wizzable.com. Gdybyś chciał stworzyć stronę internetową samemu, musiałbyć nauczyć się jak kupić domenę, a następnie jak skonfigurować ją, aby po wpisaniu adresu w przeglądarkę faktycznie pojawiała się zawartość strony. My zajmujemy się tym wszystkim za Ciebie, w każdym pakiecie.

Serwer to komputer podłączony do Internetu, który służy jako miejsce do przechowywania plików Twojej strony. Podobnie jak w przypadku domeny, jeżeli chcesz stworzyć swoją stronę, musisz poświęcić sporo czasu na zrozumienie działania, a następnie konfigurację serwera. W Wizzable nie musisz robić w tej kwestii absolutnie nic.

Oczywiście. Omówmy szczegóły telefonicznie lub mailowo. Dla Stałych klientów zamawiających więcej niż jedną stronę w miesiącu mamy specjale zniżki i oferty.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Zadzwoń: + 48 664 573 517

Napisz: hello@wizzable.com

Pon. - Pt. 09:00 - 17:00​

Firma w Internecie: wskazówki i porady prosto na Twój email.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Wizzable. Administratorem danych będzie UXOX Mateusz Saniewski. Szczegóły: polityka prywatności.