Lista podstron

Wybierz te, których potrzebujesz

Czym są podstrony?

Z podstron zbudujemy Twój projekt.
Poniżej znajduje się lista standardowych typów podstron. To własnie one stanowią „szkielet” Twojej strony. Wybierasz te, które chciałbyś mieć w Twoim projekcie, a następnie do każdej z nich przesyłasz treść.

Nie jesteś pewien, co wybrać? Spokojnie, Twój opiekun projektu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Strona Główna

Strona główna tworzona jest na podstawie wytycznych, które przedstawisz opiekunowi projektu. Pamiętaj, aby precyzynie określić swoje oczekiwania.

Oferta / Menu / Usługi

Lista Twoich usług lub produktów. Wygląd, układ i rozmieszczenie elementów na podstronie dopasujemy do ilości i typu oferowanych przez Ciebie produktów i usług.

Galeria Zdjęć

Galeria pozwala na wygodne przeglądanie obrazów związanych z Twoją witryną. W tym miejscu możesz przedstawić dowolny produkt, wydarzenie itp.

Kontakt

Podstrona z danymi teleadresowymi Twojej firmy oraz formularzem kontaktowym i opcjonalnie mapą dojazdu.

Tekst / Obrazki

Standardowa podstrona zawierająca opis oraz obrazy danego produktu, usługi lub procesu. Składa się z zawartości tekstowej oraz obrazów.

Blog

Na tej podstronie możesz publikować artykuły lub notki dla swoich klientów. Poprawia to Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

O nas / O firmie

Strona zawierająca opis Twojej działalności oraz pracowników. W tym miejscu możesz przedstawić historię swojej firmy, zakres działalności, profil, osiągnięcia oraz wszelkie inne istotne informacje.

Nasi Klienci

Lista klientów z którymi współpracujesz. Zalecamy umieszczenie również logo Twoich klientów, aby uwiarygodnić Twoją pozycję. Dodatkowo, zastanów się nad dodaniem rekomendacji pochodzących od konkretnych osób.

Cennik Usług

Za pomocą ten podstrony możesz w prosty i klarowny sposób przedstawić cennik świadczonych przez Ciebie usług lub oferowanych produktów.

Pytania i Odpowiedzi

Popularnie zwane FAQ. Dział z pytaniami i odpowiedziami. Rozwiąż wątpliwości swoich klientów i udziel im przydatnych wskazówek.

Niestandardowa Strona

Jeżeli nasze predefiniowane podstrony nie spełniają Twoich oczekiwań, powiedz o tym opiekunowi projektu. Stworzymy nową podstronę specjalnie dla Ciebie, według Twoich wytycznych. Bardziej skomplikowane podstrony mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Pominęliśmy coś?

Uważasz, że powinniśmy dodać jakąś podstronę standardową? Napisz do nas!

Dlaczego Wizzable?
Jesteśmy tani, profesjonalni i szanujemy Twój czas.